Správa PPC kampaní: Facebook a Google

Správa PPC kampaní: Facebook a Google

Nastavíme vám úspěšné reklamy > Facebook, Google a Instagram

Začněte podnikat efektivně 💪 Zajistíme maximálně účinné reklamní kampaně na Facebooku a Google, které vám zvýší počet zákazníků.

Reklamní kampaně na Facebooku a Google
Choker

Spustíme jedinečné a účinné reklamy na Facebooku i Google, které přitáhnou pozornost k vaší nabídce

Vytvoříme vyladěné reklamní kampaně a díky přesnému zacílení přivedeme ty správné zákazníky. Vytvořit efektivní strukturu kampaní není jednoduchý úkol. Reklama musí být účinná a vstupní stránka, kam lidé z reklamy přijdou, musí jasně korespondovat s obsahem reklamy a měla by být optimalizována jen na získání konverzí.  

Vytvoříme vám obchodně úspěšné vstupní stránky, které vás co nejlépe představí a které budou generovat nové zákazníky.

Získáte více zákazníků

Nastartujete podnikání

Zvýšíte míru konverze

Získáte více objednávek

Reklama Google
Proč jsou vstupní stránky tak důležité a proč u reklamy nestačí odkázat jen na úvod?

Vstupní stránka - Landing page je důležitá proto, že jde o první stránku, na kterou návštěvník přijde po kliknutí na reklamu.

Je to jedna z posledních příležitostí, jak zaujmout návštěvníka a udržet jeho pozornost, než se rozhodne opustit web. Optimalizace vstupní stránky by měla být zaměřena na to, aby byla co nejrelevantnější pro cílovou skupinu, která na ni přichází. Úkolem vstupních stránek je maximalizovat návratnost investic do reklamy a zvyšovat počet nových zákazníků.

Vstupní stránky jsou zaměřené na jeden konkrétní cíl a tím jsou právě konverze. Jedná se o samostatnou stránku, která je navržena tak, aby spustila konkrétní akci uživateleZbavuje rozptýlení a udržuje uživatele zaměřeného na jednu věc, ať už se zaregistruje do zpravodaje, vymění svůj kontakt za stažení e-booku, rezervuje schůzku a nebo nakoupí produkt/službu.

Úspěšné reklamní kampaně vždy vedou na promyšlené vstupní stránky, které generují nové zákazníky.

Vstupní stránka, na kterou přijdu z reklamy, by měla být vždy navržena tak, aby co nejvíce vedla k akci, jako je např. odeslání kontaktního formuláře nebo nákup produktu/služby.

Vstupní stránka reklama facebook
Relevantnost obsahu s reklamou
Relevantnost

Obsah by měl odpovídat tomu, co bylo uvedeno v reklamě, aby návštěvníci věděli, co mohou očekávat.

AB testování
A/B testování

A/B testy by měly být běžnou praxí, aby bylo možné zjistit, která verze landing page přináší nejlepší výsledky.

Přehlednost
Přehlednost

Design by měl být jednoduchý a stručný, aby bylo snadné se na stránce orientovat.

Pokročilé měření událostí

Nastavíme pokročilé měření konverzí přes Google Tag Manager, Google Ads a Google Analytics 4

Aby reklamní kampaně dávaly smysl, je nutné mít správně nastavené měření konverzí. To zahrnuje měření konverzí v Google Analytics a Google Ads.

Optimalizujeme vaše reklamní kampaně na Facebooku a Google pro získávání konverzí a zvýšíme tak jejich účinnost na maximum

Pomůžeme vám získat více zákazníkůrozvíjet vaše podnikání pomocí účinných metod online propagace.

Abyste maximalizovali účinnost svých reklamních kampaní, je důležité vstupní stránky i kampaně strategicky a cíleně optimalizovat. Zajistíme maximálně účinné reklamní kampaně, které vám zvýší počet zákazníků.

Chcete mít úspěšné reklamní kampaně na Facebooku nebo Google, ale nevíte, jak na to?

Už vás nebaví utrácet za reklamu, která nefunguje? Přenechte starosti nám. Spustíme jedinečné a účinné reklamní kampaně, které přitáhnou pozornost k vaší nabídce a budou maximálně vyladěné.

A pomocí správně a chytře nastavených vstupních stránek zvýšíme zapojení návštěvníků a následně je přeměníme na zákazníky.

Úkolem reklamy je „prodat kliknutí“ a ne prodat vaše produkty a služby! Reklamu je třeba tvořit tak, aby na ni zákazníci museli kliknout. Naopak vstupní stránka má za úkol „prodat další krok“. Je to místo, kde oslovíte své potenciální zákazníky.

Choker

Nenechte své kampaně na náhodě. My se postaráme o jejich úspěšnost a vy se budete moci soustředit pouze na svůj byznys!

Správa Facebook a Google reklamních kampaní zajišťuje, že vaše reklamy budou efektivní a budou vám přinášet nové zákazníky.

 

Díky našemu odbornému týmu a využití nejnovějších nástrojů a technologií jsme schopni analyzovat a cílit reklamu na specifické skupiny zákazníků.

To znamená, že reklama bude viditelná pouze pro přesně stanovenou cílovou skupinu s odpovídajícím zájmem, což zvyšuje účinnost reklamy a počet nových zákazníků.

Strategii neustále vyvíjíme a upravujeme podle aktuálních trendů a potřeb trhu, takže si můžete být jisti, že vaše reklama bude vždy relevantní a účinná.

Kampaně na Facebooku a Google

Pojďme spolu nastartovat vaše podnikání a zvýšit počet zákazníků a objednávek pomocí osvědčené strategie

Ušetříte čas, který byste jinak museli věnovat plánování a vedení kampaně. Nemusíte se nic učit a zbytečně neutratíte spoustu peněz za nefunkční reklamy. Rychle reagujeme na změny na trhu a upravujeme strategii kampaní podle potřeb vašeho podnikání.

Chcete více objednávek?

Optimalizujeme reklamy na Facebooku a Google pro jejich maximální účinnost

Chcete více zákazníků?

Pomocí správného nastavení kampaní a správného cílení přivedeme ty správné zákazníky

Chcete větší tržby?

Správně nastavenou PPC reklamou zvýšíme zájem o vaše služby u správné skupiny zákazníků

Konverzní reklamní bannery

účinné reklamy na Facebooku nebo Google a CHYTŘE OPTIMALIZOVANÉ VSTUPNÍ STRÁNKY budou do vašeho podnikání neustále přivádět nové zákazníky

Kompletně vyladíme vaše reklamní kampaně na Facebooku i Googlevytvoříme efektivní vstupní stránky, které vám přivedou nové zákazníky a rozšíří povědomí o vašem podniku. Nemusíte se nic učit a zbytečně neutratíte spoustu peněz za nefunkční reklamy.

Stačí když nyní vyplníte a odešlete formulář:

Pojďme spolu optimalizovat reklamní kampaně na Facebooku a Google pro maximální výkon

Získejte konzultaci ZDARMA a zjistěte, jak můžeme i vašemu podnikání dodat sílu online úspěchu. Vyplňte náš rychlý formulář a my se ozveme do 24 hodin s návrhem konkrétního termínu vaší bezplatné konzultace.

Zařaďte se mezi naše spokojené klienty